Eat2BeFit

wybierz swoją dietę!

Białkowo-Tłuszczowa

Dieta inaczej nazywana ketogeniczną, której źródłem jest białko pochodzenia zwierzęcego oraz tłuszcze. o wyboru w dwóch wersjach kalorycznych:

Białko: 120g

Węglowodany: 22 g

Tłuszcze: 87g

lub

Białko: 165 g

Węglowodany: 30 g

Tłuszcze: 120 g

Dieta do stosowania przez maksymalnie 6-8 tygodni

 

Dodatkowo, w ramach tej diety, istnieje możliwość wykluczenia 3 produktów.


Kaloryczność: BWT:120,22,87, BWT:165,30,120, kcal

Proprocje substancji odżywczych (+-5% / tydz)
Węglowodany:
Tłuszcze:
Białka:

eat2befit - jak działa catering dietetyczny?

dieta pudełkowa

To najpopularniejszy i najwygodniejszy system dla wszystkich, którzy chcą zadbać o sylwetkę, nie mając czasu na przygotowanie posiłków w domu. Dzięki szerokiemu wachlarzowi dostępnych diet i starannie dobieranym produktom trafiamy nie tylko w podniebienia naszych klientów, ale przede wszystkim osiągamy założone wcześniej cele.

ustalenie diety

Indywidualnie układane menu pozwala na osiągniecie jeszcze lepszych efektów. Przed rozpoczęciem współpracy przeprowadzamy konsultację dietetyczną. Chcemy poznać oczekiwania klienta, jego upodobania kulinarne oraz styl życia. Wszystko po to, by skutecznie dopasować dietę.

dowóz do domu i biura

Wiemy jak ważny jest czas, dlatego wszystkie posiłki dostarczamy bezpośrednio pod drzwi. Nie robimy zapasów, wszystkie posiłki przygotowywane są na bieżąco, a następnie w szczelnych, szczegółowo opisanych opakowaniach trafiają do klienta w formie całodniowego zestawu. A to wszystko w cenie diety!Sprawdź co gotujemy tym razem!

Easy Facebook Feed error:

Error validating access token: Session has expired on Friday, 14-Sep-18 06:55:09 PDT. The current time is Thursday, 20-Sep-18 11:29:42 PDT.

Easy Facebook Feed error:

Error validating access token: Session has expired on Friday, 14-Sep-18 06:55:09 PDT. The current time is Thursday, 20-Sep-18 11:29:43 PDT.