Eat2BeFit

wybierz swoją dietę!

Standard Slim

Dieta skierowana dla osób cierpiących na choroby autoimmunologiczne takie jak, m.in.: Hashimoto, Stwardnienie rozsiane, Atopowe Zapalenie Skóry. Dieta wyklucza gluten oraz nabiał, strączki oraz warzywa kapustne i drożdże. Dodatkowo, w opcji indywidualnej istnieje możliwość wykluczenia jaj.


Kaloryczność: 1200, 1500, 2000, 1800, 2500, kcal

Proporcje substancji odżywczych (+-5% / tydz)
Węglowodany: 45%
Tłuszcze: 35%
Białka: 20%

eat2befit - jak działa catering dietetyczny?

dieta pudełkowa

To najpopularniejszy i najwygodniejszy system dla wszystkich, którzy chcą zadbać o sylwetkę, nie mając czasu na przygotowanie posiłków w domu. Dzięki szerokiemu wachlarzowi dostępnych diet i starannie dobieranym produktom trafiamy nie tylko w podniebienia naszych klientów, ale przede wszystkim osiągamy założone wcześniej cele.

ustalenie diety

Indywidualnie układane menu pozwala na osiągniecie jeszcze lepszych efektów. Przed rozpoczęciem współpracy przeprowadzamy konsultację dietetyczną. Chcemy poznać oczekiwania klienta, jego upodobania kulinarne oraz styl życia. Wszystko po to, by skutecznie dopasować dietę.

dowóz do domu i biura

Wiemy jak ważny jest czas, dlatego wszystkie posiłki dostarczamy bezpośrednio pod drzwi. Nie robimy zapasów, wszystkie posiłki przygotowywane są na bieżąco, a następnie w szczelnych, szczegółowo opisanych opakowaniach trafiają do klienta w formie całodniowego zestawu. A to wszystko w cenie diety!Sprawdź co gotujemy tym razem!

Nie mogliśmy doczekać się dziś drugiego śniadania :) a Wy?

Facebook photo

Truskawki, bób i ser pleśniowy ❤️

Facebook photo

Poniedziałek w diecie autoimmunologicznej ❤️

Facebook photo